Onze opdrachtgevers

Gemeenten
Gemeente Aa en Hunze
Gemeente Almelo
Gemeente Almere
Gemeente Ameland
Gemeente Amersfoort
Gemeente Appingedam
Gemeente Arnhem
Gemeente Assen
Gemeente Bedum
Gemeente Bellingwedde
Gemeente Borger-Odoorn
Gemeente Capelle aan den IJssel
Gemeente Coevorden
Gemeente Cuijck
Gemeente Dalfsen
Gemeente De Fryske Marren
Gemeente De Marne
Gemeente De Wolden
Gemeente Delft
Gemeente Delfzijl
Gemeente Den Haag
Gemeente Deventer
Gemeente Dongen
Gemeente Dongeradeel
Gemeente Dordrecht
Gemeente Eemsmond
Gemeente Emmen
Gemeente Enschede
Gemeente Epe
Gemeente Ferwerderadiel
Gemeente Groningen
Gemeente Grootegas
Gemeente Haren
Gemeente Hengelo
Gemeente Hof van Twente
Gemeente Hoogeveen
Gemeente Hoogezand-Sappemeer
Gemeente Hoorn
Gemeente Kampen
Gemeente Leeuwarden
Gemeente Leeuwarderadeel
Gemeente Leiden
Gemeente Lelystad
Gemeente Littenseradiel
Gemeente Losser
Gemeente Marum
Gemeente Medemblik
Gemeente Menterwolde
Gemeente Meppel
Gemeente Menameradiel
Gemeente Midden-Drenthe
Gemeente Noordenveld
Gemeente Noordoostpolder
Gemeente Oldambt
Gemeente Oldebroek
Gemeente Opsterland
Gemeente Pekela
Gemeente Rijssen
Gemeente Rijswijk
Gemeente Schiedam
Gemeente Schiermonnikoog
Gemeente Slochteren
Gemeente Smallingerland
Gemeente Stadskanaal
Gemeente Steenwijkerland
Gemeente Súdwest-Fryslân
Gemeente Ten Boer
Gemeente Terschelling
Gemeente Tynaarlo
Gemeente Tytsjerksteradiel
Gemeente Utrecht
Gemeente Veendam
Gemeente Venlo
Gemeente Vlagtwedde
Gemeente Waalwijk
Gemeente Westerveld
Gemeente Weststellingwerf
Gemeente Winsum
Gemeente Zuidhorn
Gemeente Zutphen
Intergemeentelijke sociale dienst Noardwest Fryslân
Provincies
Provincie Drenthe
Provincie Flevoland
Provincie Fryslân
Provincie Gelderland
Provincie Groningen
Provincie Limburg
Provincie Noord-Brabant
Provincie Overijssel
Provincie Utrecht
Departementen
Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijkrelaties
Ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie
Ministerie van Infrastructuur en Milieu
Ministerie van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij
Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Ministerie van Veiligheid en Justitie
Rekenkamer(commissie)s
Delftse Rekenkamer
Ommelander Rekenkamer
Rekenkamer Amsterdam
Rekenkamer Enschede
Rekenkamer Groningen
Rekenkamer Haarlem
Rekenkamer Leeuwarden
Rekenkamer Leiden
Rekenkamercommissie Achtkarspelen
Rekenkamercommissie Amersfoort
Rekenkamercommissie Brabantse Delta
Rekenkamercommissie Castricum
Rekenkamercommissie Coevorden
Rekenkamercommissie Culemborg
Rekenkamercommissie Dalfsen
Rekenkamercommissie De Ronde Venen
Rekenkamercommissie Deventer
Rekenkamercommissie Dronten
Rekenkamercommissie Edam-Volendam-Zeevang
Rekenkamercommissie Ede
Rekenkamercommissie Elburg Nunspeet Oldebroek Putten
Rekenkamercommissie Emmen
Rekenkamercommissie Gaasterlân-Sleat
Rekenkamercommissie Groene Hart
Rekenkamercommissie Haren
Rekenkamercommissie Haren
Rekenkamercommissie Harlingen
Rekenkamercommissie Heerenveen
Rekenkamercommissie Hendrik-Ido-Ambacht
Rekenkamercommissie Hillegom Lisse Noordwijkerhout
Rekenkamercommissie Hoogeland
Rekenkamercommissie Horst aan de Maas
Rekenkamercommissie Kollumerland
Rekenkamercommissie Leek Marum Zuidhorn
Rekenkamercommissie Littenseradiel
Rekenkamercommissie Loon op Zand
Rekenkamercommissie Menterwolde
Rekenkamercommissie Midden-Drenthe
Rekenkamercommissie Nieuwegein
Rekenkamercommissie Noordenveld
Rekenkamercommissie Olst-Wijhe
Rekenkamercommissie Ommen
Rekenkamercommissie Ooststellingwerf
Rekenkamercommissie Opsterland
Rekenkamercommissie Papendrecht
Rekenkamercommissie Regge en Dinkel
Rekenkamercommissie Rheden
Rekenkamercommissie Soest
Rekenkamercommissie Spijkenisse
Rekenkamercommissie Stichtse Rijnlanden
Rekenkamercommissie Tynaarlo
Rekenkamercommissie Tytsjerksteradiel
Rekenkamercommissie Uitgeest
Rekenkamercommissie Urk
Rekenkamercommissie Veenendaal
Rekenkamercommissie Veere
Rekenkamercommissie West-Brabant
Rekenkamercommissie Weststellingwerf
Rekenkamercommissie Woerden
Rekenkamercommissie Wormerland
Rekenkamercommissie Wymbritseradiel
Rekenkamercommissie Zuiderzeeland
Rekenkamercommissie Zwartewaterland
Rekenkamercommissie Zwijndrecht
Scholen/onderwijsinstellingen

Academie voor de Rechtspraktijk
Aletta Jacobs College
Dr. Nassaucollege
Muziekschool De Wâldsang
Muziekschool Westerkwartier
O2G2
Onderwijsgroep Zuidwest Drenthe
OSG Piter Jelles
OSR
RENN4
Roelof van Echten College

Strafrechtketen

CJIB
Nederlandse Orde van Advocaten
Parket-Generaal Openbaar Ministerie
Programma Politie en Wetenschap
Raad voor de Rechtspraak

Uitvoeringsorganisaties en toezichthouders

Agentschap Telecom
Consumentenautoriteit
Informatie Beheer Groep
Inspectie Leefomgeving en Transport
Inspectie Sanctietoepassing
Inspectie van het Onderwijs
Kamer van Koophandel
Nationale ombudsman
Novatec
Parkstad Limburg
Rijkswaterstaat
SER Noord-Nederland
SNN
Staatsbosbeheer
UWV
Verispect
VIDE
Waddenfonds

Wonen, welzijn en zorg

Actiz
Dierenbescherming
Doktersdiensten Groningen
GGD Amsterdam
GGz Breburg
InEen
Landelijke commissie van vertrouwenslieden
Lentis
De Weegschaal
Woningcorporatie De Woonplaats
ZonMW
Zorginstituut Nederland

NGO’s

Biblionet
Dialoogtafel
Dingtiid
Genootschap van burgemeesters
Vereniging van Griffiers
Vereniging van Nederlandse Gemeenten